השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

אודות

חברתנו מבצעת בדקי בית מקצועיים.

השירותים שלנו ניתנים לסקטור הפרטי , הציבורי והמסחרי.

אנו מבצעים מגוון של בדיקות עם ציוד מתוחכם וחדשני ובעזרתו אנו מאתרים סטיות מהתקנים וכן נזקים ואו ביצוע לקוי אשר אינו עומד בציפיות המקצועיות ואו חלילה עלול לגרום לסיכון ואו נזק קיים ועתידי.

הדוחות שלנו קבילים משפטית ומגובים בתקנים והנחיות תיקון וכן הערכה כספית ראשונית למתן פיצוי כספי.

בדק דירות חדשות

בלא מעט דירות חדשות נמצאים לא מעט ליקויים וחשוב בטרם עוברים לגור בדירה לאתר ולהגיש דוח מפורט בכדי שהקבלן יתקן ואתם תוכלו להיכנס ברגל ימין ולא להתעסק ולהוציא אנרגיות על תיקון הליקויים.

בדק מחיר למשתכן

דירות מחיר למשתכן מוגדרות כדירות סטנדרטיות עם מפרט בסיסי שלא ניתן לשינויי דיירים ואו שדרוגים.

גם בדירות האלה יש לא מעט אלמנטים לבדוק וחשוב להגיש לכם את המוצר הטוב ביותר ולכן אנחנו כאן.

בדק דירות יד 2

בלא מעט דירות חדשות נמצאים לא מעט ליקויים וחשוב בטרם עוברים לגור בדירה לאתר ולהגיש דוח מפורט בכדי שהקבלן יתקן ואתם תוכלו להיכנס ברגל ימין ולא להתעסק ולהוציא אנרגיות על תיקון הליקויים.

מעוניינים בשירותי בדק בית?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

על אודי רז

אודי רז – הנדסאי בניין וקבלן לשעבר עם 15 שנות נסיון. מפקח בנייה ומנהל פרויקטים בכיר. בעל הכשרות מקצועיות בתחום בדק הבית והכשרת עדות מומחה. אודי רז מעניק שירותי בדק בית מקצועיים ובאופן אישי עם צוות מצומצם ואיכותי עם נסיון מעשי של שנים בענף הבנייה תוך מתן חוות דעת משפטית קבילה כעד מומחה. כקבלן ביצוע בעברי אני מכיר את כל הטריקים, השטיקים והמקומות בהם עלולים לצוץ התקלות העתידיות. אני יודע מניסיון שאין מושלם גם אצלי היו לעיתים תקלות אבל, אני יודע איך לאתר אותם כדי שלכם יהיה ככל שיותר קרוב למושלם כי מגיע לכם.

בדק בית 360

השירות שלנו נמדד לאורך התהליך יחד עמכם החל מהרגע של הסיור הראשון בדירה ועד לקבלת החזקה בנכס וביצוע הבדק באופן מלא. המגזר העסקי, הציבורי והפרטי מקבלים מאיתנו מידע רב ורלוונטי תוך קבלת סיוע מלא באופן המשפטי באמצעות עורכי דין העומדים לרשותנו ומתמקצעים בתחום ליקויי הבניה, חוות הדעת המקצועית מסייעת להמחיש ולעזור לכם בבית המשפט לזכות ולקבל פיצוי הולם עבור נזקים. אנו מתחייבים למתן הליך שקוף ויעיל, ומבינים את הרגישות של התהליך שאתם עוברים בדרך לרגע המיוחל של קבלת הדירה ונדאג להעניק לכם שקט נפשי ויציבות לאורך כל הדרך.

בדק בית בזמן אמת

מסתייעים בנו אנשי מקצוע מתחום ההנדסה האזרחית שמאי מקרקעין , אדריכלים , חברות איטום , תשתיות ואינסטלציה וכן בודקים בכלל האלמנטים בענף הבנייה ומסביבו. הציוד האיכותי שלנו מעניק יתרון גדול באיתור הכשלים ומעניק דוחות מפוענחים אף בזמן אמת בכדי להיות יעילים וזריזים ככל שניתן על מנת למזער תקלות בדירות השונות. ציוד מידה בלייזר, מאזנות וג'יירוסקופים לאיתור קירות עקומים, מצלמות נחש לביובים לאיתור פיצוצי צנרת ומצלמות תרמיות עם מגוון רגישויות שונות נותנות אפקט של 360 מעלות עבורכם – in real time.

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים