כמה עולה בדק בית לדירה?

תנו לנו המומחים לפקח בעין הנכונה

כמה עולה בדק בית לדירה?

בדק בית וליקויי בנייה

עסקי או פרטי תכנון עיצוב וליווי מלא לנכס שלך

בדק בית רק אודי רז , אנחנו נלווה אותך לאורך הדרך אתה תשאיר פרטים:

  כמה עולה בדק בית לדירה?

  בדק בית וליקויי בנייה

  השאלה כמה עולה בדק בית לדירה היא חשובה, ומתבססת על פרמטרים שונים: החל מעיתוי בדק הבית, גודל הנכס ועד כמות החדרים בנכס. בנוסף, יש לקחת בחשבון גם את מצב הדירה – החל מדירות חדשות מקבלן, דירות יד 2 ועוד. למידע נוסף על בדיקה זו, ניתן לפנות אל חברת בדק בית 360. חברה מובילה זו מציעה שירותי בדק בית בסטנדרט גבוה, כאשר צוות העובדים בעל ניסיון רב בענף הבניה. במקביל, החברה מציעה שירותי ייעוץ משפטי והנדסי.

  כמה עולה בדק בית לדירה? קראו את הנקודות הבאות:

  בדק בית וליקויי בנייה

  אם גם אתם מתעניינים בבדיקות אלו, בשלב כזה או אחר תעלה השאלה הבאה: כמה עולה בדק בית לדירה? התשובה לשאלה זו מתבססת על מספר פרמטרים, כאשר בין היתר יש לקחת בחשבון את שטח הנכס, סוג הבית ואופי הבדיקה והיקפה: האם מדובר בדירה בת 3, 4 או 5 חדרים? האם זוהי דירה חדשה מקבלן? או שמא מדובר בדירה יד 2? האם הבית עומד בפני שיפוץ? נקודות אלו יעניקו לכם קנה מידה בכל הנוגע למחיר בדק הבית. בנוסף, ישנו הבדל במחיר כאשר מדובר בבדיקה כוללת לעומת בדיקה באזורים או בחדרים מסוימים בנכס. במקביל, יש לקחת בחשבון את הפרט הבא: המחיר לבדיקה של בית פרטי יהיה שונה לעומת זה של דירה בקומה גבוהה.

  בדק בית לדירה - בדק בית 360

  בדק בית וליקויי בנייה

  עבודת בדק הבית היא חשובה, כאשר באמצעות הבדיקה ניתן לאתר ליקויים במבנה – ולתקן  את המפגעים השונים בהתאם. החל מאיתור נזילות, בדיקת התקינות של מערכת החשמל, בדיקת התקינות של הריצוף ברצפה, בדיקת שלד המבנה וכן הלאה – יש לבצע את המשימה במקצועיות. המחיר של בדק בית מושפע, כאמור, מפרמטרים שונים. בבואכם להתעניין בבדיקה זו, רצוי לקחת בחשבון את המשתנים השונים – ולפנות אל החברה המובילה בתחום. למענה מקצועי, איכותי ואמין, ניתן ליצור קשר עם חברת בדק בית 360. 

  שאלות ותשובות נפוצות אנחנו עונים

  בדק בית וליקויי בנייה

  למי מתאים לבצע בדק בית בעצם ?

  ההמלצה לבצע בדק בית היא לדירות חדשות מקבלן , דירות בשוק יד 2 וגם לשטחים משותפים בבניינים חדשים.

  מה בודקים בעצם בעת ביצוע של בדק בית ?

  בעת הבדק בית נבדקים למעלה מ 60 מערכות שונות לפי פרוטוקול מסודר איתו אנחנו סוקרים את הדירה.

  מה מקבלים לאחר ביצוע הבדק בית ? ואיך מנהלים את התהליך בהמשך ?

  אנו מייצאים דוח מסודר וקביל משפטית לאחר כ 72 שעות, את הדוח שולחים לחברה הקבלנית לטובת המשך טיפול. לרשותכם מחלקה של ליווי דיירים אצלנו לליווי אישי וצמוד.

  במה שונה בדק של דירה חדשה לבדק של דירה יד שנייה ?

  בדירה החדשה חל חוק מכר הדירות בו ניתנת לכם אחריות למשך 7 שנים, בדירה יד 2 אין אחריות ולכן יש חשיבות רבה לבצע בדק אשר ינהל ויגדר עבורכם את הסיכונים האפשריים עם ליקויים סמויים וגלויים כאחד.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  עסקי או פרטי תכנון עיצוב וליווי מלא לנכס שלך

  בדק בית רק אודי רז , אנחנו נלווה אותך לאורך הדרך אתה תשאיר פרטים: