השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

בדק בית מחיר למשתכן

משמעותה של תכנית למשתכן היא דיור במחיר מופחת עבור אלו העומדים בתנאי הזכאות. אם השתתפתם בהגרלה, ונמצאתם זכאים, מומלץ לבצע בדק בית מחיר למשתכן בטרם תכנסו לדירה. תהליך בדק הבית כולל בין היתר, את בדיקת הגג, הקירות, החיפויים, הריצוף, המעקות, החלונות, הדלתות, האינסטלציה והכלים הסניטריים, החשמל ועוד. למענה מקצועי בנושא, ניתן לפנות אל חברת בדק בית 360. חברה מובילה זו מחזיקה במומחיות ובניסיון רב בביצוע בדק בית – לסקטור הפרטי, הציבורי והמסחרי. את תהליך העבודה מנהלת החברה בשקיפות, באמינות ובהתאם לסטנדרט הגבוה ביותר.

בדק בית מחיר למשתכן – מה חשוב לדעת? 

תכנית מחיר למשתכן מציעה לקבלנים לרכוש קרקעות בהנחה משמעותית. כמו כן, תכנית זו מציעה לאזרחים רבים אפשרות להירשם להגרלה – ולזכות בדירה ברמה גבוהה ובמחיר מופחת. אם השתתפתם בהגרלה מסוג זה, וזכיתם בדירה במחיר למשתכן, מומלץ לבצע בדק בית בטרם תכנסו לדירה. משמעותו של בדק בית מחיר למשתכן היא בדיקה מקיפה, המעידה על כך שהנכס אכן עומד בתקנים המחמירים ביותר. 

מה חשוב לדעת על בדק בית לדירה חדשה מקבלן? נציין כעת מספר נקודות חשובות:

  • במסגרת בדק הבית יש לבדוק את מצב תשתיות החשמל, המים, הביוב והאינסטלציה. בנוסף, יש לבדוק אי התאמות בין מה שהובטח בחוזה לבין מה שקיים בפועל.
  • לאורך בדק הבית, עלולים להתגלות ליקויים חמורים כדוגמת חריגה מהמפרט הטכני שסוכם, הפרשי גובה לא תקינים ברצפות, ליקוי בשלד המבנה ועוד. בנוסף, עלולים להתגלות ליקויים אסתטיים, כמו למשל שקעים, סדקים בטיח וכן הלאה.
  • עיתוי בדק הבית הינו חשוב, ויש לבצע אותו מוקדם ככל האפשר. כך אנשי המקצוע יוכלו לאתר את הליקויים בזמן, לתקן את המפגעים השונים ביעילות ולאפשר לדיירים להיכנס לנכס בבטחה. 

בדק בית מחיר למשתכן – לאתר את הליקויים במקצועיות

לאורך תהליך מסירת הדירה במחיר למשתכן, הקבלן יזמן את הדיירים לצורך פרוטוקול מסירת דירה. במעמד זה חשוב לוודא כי אין ליקויים בדירה, וניתן יהיה לעבור אליה ולגור בה. לשם כך, חשוב לבצע בדק בית, אותם יבצעו אנשי מקצוע בעלי ניסיון. חברת בדק בית 360 מתמחה בבדיקות אלו ועומדת לרשותכם בכל שאלה ובקשה. 

מעוניינים בשירותי בדק בית?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

עוד בנושא

פיקוח בניה בצפון

בזכות עבודת פיקוח בניה בצפון, ניתן יהיה מנוע ליקויים במבנה, לעמוד בתקנים המתאימים, להנגיש את הנכס, לשמור כהלכה על הבטיחות באתר הבניה, לתכנן את כמויות החומרים הדרושים לעבודה, לעקוב אחר...

ליווי וייעוץ הנדסי משפטי

המגזר העסקי, הציבורי והפרטי מקבלים מאיתנו מידע רב ורלוונטי תוך קבלת סיוע מלא באופן המשפטי באמצעות עורכי דין העומדים לרשותנו ומתמקצעים בתחום ליקויי הבניה, חוות הדעת המקצועית מסייעת להמחיש ולעזור...

בדק בית דירה מקבלן

מה כולל שירות בדק בית דירה מקבלן? בשלב הבדיקה, מבוצע דו"ח מקיף המותיר ממצאים אשר נבדקים בכפיפה לתקנים הישראליים. במעמד הבדיקה, אנו מבצעים את הבדק בכפוף לתקנים הבאים: הבדיקה מקיפה וכוללת שימוש בציוד...

איתור כשלים וליקויי בנייה

ב-97% מהדירות החדשות בישראל יש למעלה מ-50 ליקויי בנייה שונים: בדיקה מפורטת של כלל מרכיבי הבנייה והגמר. בדיקה של מערכות הדירה כולל ביוב וצנרת. בדיקת חשמל, תקשורת ואיכות הביצוע.
קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים