בדק בית דירה מקבלן

לא נכנסים לדירה ללא בדק בית

בדק בית דירה מקבלן

בדק בית וליקויי בנייה

מה כולל שירות בדק בית דירה מקבלן?

בשלב הבדיקה, מבוצע דו"ח מקיף המותיר ממצאים אשר נבדקים בכפיפה לתקנים הישראליים.

במעמד הבדיקה, אנו מבצעים את הבדק בכפוף לתקנים הבאים:

הבדיקה מקיפה וכוללת שימוש בציוד דיגיטאלי מתקדם שנועד לזהות מפגעים קיימים ופוטנציאל לליקויים עתידיים העלולים להופיע בנכס בעת המגורים ובעת קבלת החזקה.

השאיפה שלנו למצוינות היא הגורם לכך שאתם תקבלו את הדירה ואו את חוות הדעת הטובה והשקופה ביותר.

עסקי או פרטי תכנון עיצוב וליווי מלא לנכס שלך

בדק בית רק אודי רז , אנחנו נלווה אותך לאורך הדרך אתה תשאיר פרטים:

  בדק בית דירה מקבלן מחיר

  בדק בית וליקויי בנייה

  לאורך בדק בית דירה מקבלן, יתבצע איתור ליקויים וטיפול מהיר בהם. החל מבדיקת גג המבנה, בדיקת חשמל והתאמת המערכת לתקן, בדיקת צנרת המים ומערכת הביוב, השוואה מקיפה אל מול המפרט ועד בדיקת איכות הריצוף – מדובר בעבודה חשובה מאין כמוה. כדי לבצע אותה כהלכה, יש לפנות אל חברת בדק בית 360. לחברה זו ניסיון רב בתחום ענף הבניה, והיא מבצעת בדקי בית במומחיות רבה. את עבודת בדק הבית, עובדי החברה מנהלים בדירות מקבלן, דירות יד 2 וכן הלאה. 

  מידע חשוב על בדק בית דירה מקבלן

  בדק בית וליקויי בנייה

  עבודת בדק בית דירה מקבלן היא הכרחית, שכן בזכותה ניתן לאתר סוגים שונים של ליקויים, לתקן אותם ולשמור על בטיחות המבנה והדיירים. תקופת בדק הבית משתנה בהתאם לסוג הליקויים המתגלים: עבור אי התאמות יסודיות מכל סוג שהוא, תקופת בדק הבית היא שנה אחת. עבור ליקויים במוצרי נגרות ומסגרות, בחיפוי פנים ובריצוף, תקופת בדק הבית היא שנתיים. עבור ליקויים במרצפות, בחניות, בשבילים, בקומת הקרקע ועוד, תקופת בדק הבית היא שלוש שנים.

  בדק בית דירה מקבלן - לעקוב אחר ההנחיות והתקנים

  בדק בית וליקויי בנייה

  חשוב לפנות אל חברה מקצועית לצורך ביצוע בדק הבית. כך תיהנו ממגוון יתרונות: ראשית, מדובר בחסכון רב בכספים, בזמן ומביטחון לאורך תהליך העבודה. בנוסף, תוכלו להיות בטוחים כי אנשי המקצוע לא מחזיקים באינטרס קבלני. ככל ותהליך בדק הבית יתחיל מוקדם יותר, כך תוכלו לאתר את הליקויים בזמן – ולפנות אל הקבלן עם הדו"ח המלא. זאת, לצורך תיקון המפגעים השונים וליצירת סביבת מגורים בטוחה. בין אם מדובר בליקויים סמויים ובין אם מדובר בליקויים גלויים, יש לאתר אותם מוקדם ככל הניתן. רק כך תוכלו להבטיח מגורים ברמה גבוהה, כמו גם רמת בטיחות גבוהה לדיירים. בכדי לנהל את בדק הבית כהלכה, יש ליצור קשר עם חברת בדק בית 360. משימה זו מבצעת החברה במומחיות רבה, תוך שהיא עוקבת אחר ההנחיות והתקנים השונים.

  בדק בית לדירה חדשה מקבלן

  בדק בית וליקויי בנייה

  בדק בית לדירה חדשה מקבלן הינו תהליך עבודה המתבסס על מספר שלבים מרכזיים: בדיקת התכנית האדריכלית, בדיקת המבנה והליקויים השונים בשלד, בדיקת האיטום, בדיקת מערכת האינסטלציה, המים והביוב ועוד – פעולות אלו יקדמו את התהליך ויובילו לתוצאות המדויקות ביותר. כמו כן, חשוב לא פחות לקחת בחשבון את עיתוי הבדיקה, את אנשי המקצוע המבצעים אותה וכן הלאה. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל חברת בדק בית 360. חברה זו מתמחה בביצוע בדקי בית מקצועיים – למגזר הפרטי, הציבורי והמסחרי. 

  בדק בית לדירה חדשה מקבלן מורכב מפעולות שונות

  בדק בית וליקויי בנייה

  אחת הפעולות החשובות ביותר בתהליך בניית בית היא ביצוע בדק הבית. כלומר, בין אם הרוכש קיבל את הדירה ועבר להתגורר בה ובין אם לאו, אין הוא יודע במאת האחוזים האם הדירה אכן בטוחה למגורים ומהו מצבה. לבדיקה מקצועית, יש לפנות אל חברה המתמחה בביצוע בדק בית לדירה חדשה מקבלן. את בדק הבית יבצעו אנשי מקצוע מוסמכים, מקצועיים ואמינים, כאשר לאורך עבודתם הם יתמקדו באלמנטים שונים וחשובים כדוגמת: הריצוף האינסטלציה, האיטום, החיפויים, מערכת הגז, הדלתות והחלונות, הקונסטרוקציה, המרפסת,, הגינה והחניה, ההתאמה בין המפרט לבין מה שמופיע בשטח.

  בדק בית לדירה חדשה מקבלן - לאתר את הליקויים ולהתאים את הפתרון

  בדק בית וליקויי בנייה

  בהתאם לליקויים המתגלים לאורך בדק הבית, ניתן יהיה להפיק דו"ח מקיף ומדויק, הכולל בתוכו גם את אופן הטיפול במפגעים. את הדו"ח יש להעביר אל הקבלן, אשר לפי חוק המכר הוא אחראי לתיקון הליקויים. בהתאם לסוג הליקוי, כך נקבעת תקופת האחריות החלה על הקבלן. החל מבדיקת שיפועי הרצפה, בדיקת הריצוף, בדיקת הדלתות והחלונות, בדיקת האינסטלציה, בדיקת שיפועי הביוב, בדיקת חיפוי הקרמיקה ועד בדיקת המטבח – עבודות אלו ואחרות מרכיבות את תהליך בדק הבית. בזכות בדק הבית לדירה חדשה מקבלן, ניתן יהיה לאתר את הליקויים השונים הקיימים בנכס, כולל אלו הסמויים, ולהתאים להם את הטיפול הרלוונטי. למענה מקצועי, יש ליצור קשר עם חברת בדק בית 360.

  שאלות ותשובות נפוצות אנחנו עונים

  בדק בית וליקויי בנייה

  למי מתאים לבצע בדק בית בעצם ?

  ההמלצה לבצע בדק בית היא לדירות חדשות מקבלן , דירות בשוק יד 2 וגם לשטחים משותפים בבניינים חדשים.

  מה בודקים בעצם בעת ביצוע של בדק בית ?

  בעת הבדק בית נבדקים למעלה מ 60 מערכות שונות לפי פרוטוקול מסודר איתו אנחנו סוקרים את הדירה.

  מה מקבלים לאחר ביצוע הבדק בית ? ואיך מנהלים את התהליך בהמשך ?

  אנו מייצאים דוח מסודר וקביל משפטית לאחר כ 72 שעות, את הדוח שולחים לחברה הקבלנית לטובת המשך טיפול. לרשותכם מחלקה של ליווי דיירים אצלנו לליווי אישי וצמוד.

  במה שונה בדק של דירה חדשה לבדק של דירה יד שנייה ?

  בדירה החדשה חל חוק מכר הדירות בו ניתנת לכם אחריות למשך 7 שנים, בדירה יד 2 אין אחריות ולכן יש חשיבות רבה לבצע בדק אשר ינהל ויגדר עבורכם את הסיכונים האפשריים עם ליקויים סמויים וגלויים כאחד.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  עסקי או פרטי תכנון עיצוב וליווי מלא לנכס שלך

  בדק בית רק אודי רז , אנחנו נלווה אותך לאורך הדרך אתה תשאיר פרטים: