השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

בדק בית דירה מקבלן

מה כולל שירות בדק בית דירה מקבלן?

בשלב הבדיקה, מבוצע דו"ח מקיף המותיר ממצאים אשר נבדקים בכפיפה לתקנים הישראליים.

במעמד הבדיקה, אנו מבצעים את הבדק בכפוף לתקנים הבאים:

הבדיקה מקיפה וכוללת שימוש בציוד דיגיטאלי מתקדם שנועד לזהות מפגעים קיימים ופוטנציאל לליקויים עתידיים העלולים להופיע בנכס בעת המגורים ובעת קבלת החזקה.

השאיפה שלנו למצוינות היא הגורם לכך שאתם תקבלו את הדירה ואו את חוות הדעת הטובה והשקופה ביותר.

מעוניינים בשירותי בדק בית?

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם

בדק בית דירה מקבלן מחיר

לאורך בדק בית דירה מקבלן, יתבצע איתור ליקויים וטיפול מהיר בהם. החל מבדיקת גג המבנה, בדיקת חשמל והתאמת המערכת לתקן, בדיקת צנרת המים ומערכת הביוב, השוואה מקיפה אל מול המפרט ועד בדיקת איכות הריצוף – מדובר בעבודה חשובה מאין כמוה. כדי לבצע אותה כהלכה, יש לפנות אל חברת בדק בית 360. לחברה זו ניסיון רב בתחום ענף הבניה, והיא מבצעת בדקי בית במומחיות רבה. את עבודת בדק הבית, עובדי החברה מנהלים בדירות מקבלן, דירות יד 2 וכן הלאה. 

מידע חשוב על בדק בית דירה מקבלן

עבודת בדק בית דירה מקבלן היא הכרחית, שכן בזכותה ניתן לאתר סוגים שונים של ליקויים, לתקן אותם ולשמור על בטיחות המבנה והדיירים. תקופת בדק הבית משתנה בהתאם לסוג הליקויים המתגלים: 

 • עבור אי התאמות יסודיות מכל סוג שהוא, תקופת בדק הבית היא שנה אחת. 
 • עבור ליקויים במוצרי נגרות ומסגרות, בחיפוי פנים ובריצוף, תקופת בדק הבית היא שנתיים.
 • עבור ליקויים במרצפות, בחניות, בשבילים, בקומת הקרקע ועוד, תקופת בדק הבית היא שלוש שנים.

כעת, חשוב לפנות אל חברה מקצועית לצורך ביצוע בדק הבית. כך תיהנו ממגוון יתרונות: ראשית, מדובר בחסכון רב בכספים, בזמן ומביטחון לאורך תהליך העבודה. בנוסף, תוכלו להיות בטוחים כי אנשי המקצוע לא מחזיקים באינטרס קבלני. ככל ותהליך בדק הבית יתחיל מוקדם יותר, כך תוכלו לאתר את הליקויים בזמן – ולפנות אל הקבלן עם הדו"ח המלא. זאת, לצורך תיקון המפגעים השונים וליצירת סביבת מגורים בטוחה. 

בדק בית דירה מקבלן - לעקוב אחר ההנחיות והתקנים

בין אם מדובר בליקויים סמויים ובין אם מדובר בליקויים גלויים, יש לאתר אותם מוקדם ככל הניתן. רק כך תוכלו להבטיח מגורים ברמה גבוהה, כמו גם רמת בטיחות גבוהה לדיירים. בכדי לנהל את בדק הבית כהלכה, יש ליצור קשר עם חברת בדק בית 360. משימה זו מבצעת החברה במומחיות רבה, תוך שהיא עוקבת אחר ההנחיות והתקנים השונים.

בדק בית לדירה חדשה מקבלן

בדק בית לדירה חדשה מקבלן הינו תהליך עבודה המתבסס על מספר שלבים מרכזיים: בדיקת התכנית האדריכלית, בדיקת המבנה והליקויים השונים בשלד, בדיקת האיטום, בדיקת מערכת האינסטלציה, המים והביוב ועוד – פעולות אלו יקדמו את התהליך ויובילו לתוצאות המדויקות ביותר. כמו כן, חשוב לא פחות לקחת בחשבון את עיתוי הבדיקה, את אנשי המקצוע המבצעים אותה וכן הלאה. לפרטים נוספים, ניתן לפנות אל חברת בדק בית 360. חברה זו מתמחה בביצוע בדקי בית מקצועיים – למגזר הפרטי, הציבורי והמסחרי. 

בדק בית לדירה חדשה מקבלן מורכב מפעולות שונות

אחת הפעולות החשובות ביותר בתהליך בניית בית היא ביצוע בדק הבית. כלומר, בין אם הרוכש קיבל את הדירה ועבר להתגורר בה ובין אם לאו, אין הוא יודע במאת האחוזים האם הדירה אכן בטוחה למגורים ומהו מצבה. לבדיקה מקצועית, יש לפנות אל חברה המתמחה בביצוע בדק בית לדירה חדשה מקבלן. 

את בדק הבית יבצעו אנשי מקצוע מוסמכים, מקצועיים ואמינים, כאשר לאורך עבודתם הם יתמקדו באלמנטים שונים וחשובים כדוגמת: 

 • הריצוף
 • האינסטלציה
 • האיטום
 • החיפויים
 • מערכת הגז
 • הדלתות והחלונות
 • הקונסטרוקציה
 • המרפסת, הגינה והחניה
 • ההתאמה בין המפרט לבין מה שמופיע בשטח

בהתאם לליקויים המתגלים לאורך בדק הבית, ניתן יהיה להפיק דו"ח מקיף ומדויק, הכולל בתוכו גם את אופן הטיפול במפגעים. את הדו"ח יש להעביר אל הקבלן, אשר לפי חוק המכר הוא אחראי לתיקון הליקויים. בהתאם לסוג הליקוי, כך נקבעת תקופת האחריות החלה על הקבלן. 

בדק בית לדירה חדשה מקבלן - לאתר את הליקויים ולהתאים את הפתרון

החל מבדיקת שיפועי הרצפה, בדיקת הריצוף, בדיקת הדלתות והחלונות, בדיקת האינסטלציה, בדיקת שיפועי הביוב, בדיקת חיפוי הקרמיקה ועד בדיקת המטבח – עבודות אלו ואחרות מרכיבות את תהליך בדק הבית. בזכות בדק הבית לדירה חדשה מקבלן, ניתן יהיה לאתר את הליקויים השונים הקיימים בנכס, כולל אלו הסמויים, ולהתאים להם את הטיפול הרלוונטי. למענה מקצועי, יש ליצור קשר עם חברת בדק בית 360.

עוד בנושא

פיקוח בניה בצפון

בזכות עבודת פיקוח בניה בצפון, ניתן יהיה מנוע ליקויים במבנה, לעמוד בתקנים המתאימים, להנגיש את הנכס, לשמור כהלכה על הבטיחות באתר הבניה, לתכנן את כמויות החומרים הדרושים לעבודה, לעקוב אחר...

ליווי וייעוץ הנדסי משפטי

המגזר העסקי, הציבורי והפרטי מקבלים מאיתנו מידע רב ורלוונטי תוך קבלת סיוע מלא באופן המשפטי באמצעות עורכי דין העומדים לרשותנו ומתמקצעים בתחום ליקויי הבניה, חוות הדעת המקצועית מסייעת להמחיש ולעזור...

איתור כשלים וליקויי בנייה

ב-97% מהדירות החדשות בישראל יש למעלה מ-50 ליקויי בנייה שונים: בדיקה מפורטת של כלל מרכיבי הבנייה והגמר. בדיקה של מערכות הדירה כולל ביוב וצנרת. בדיקת חשמל, תקשורת ואיכות הביצוע.

בדק בית מחיר למשתכן

משמעותה של תכנית למשתכן היא דיור במחיר מופחת עבור אלו העומדים בתנאי הזכאות. אם השתתפתם בהגרלה, ונמצאתם זכאים, מומלץ לבצע בדק בית מחיר למשתכן בטרם תכנסו לדירה. תהליך בדק הבית...
קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים