פיקוח בניה בצפון

לא נכנסים לדירה ללא בדק בית

פיקוח בניה בצפון

בדק בית וליקויי בנייה

בזכות עבודת פיקוח בניה בצפון, ניתן יהיה מנוע ליקויים במבנה, לעמוד בתקנים המתאימים, להנגיש את הנכס, לשמור כהלכה על הבטיחות באתר הבניה, לתכנן את כמויות החומרים הדרושים לעבודה, לעקוב אחר העלויות והתקציבים וכן הלאה. לעבודה מקצועית ומדויקת, יש לפנות אל חברת בדק בית 360. חברה זו מחזיקה בניסיון רב בתחום ענף הבניה, ומתמחה בביצוע בדקי בית מקצועיים – תוך שימוש בציוד מתוחכם וחדשני. את תהליך העבודה מנהלת החברה בשקיפות מלאה וביעילות רבה.

על תהליך פיקוח בניה בצפון

עבודת פיקוח בניה בצפון תבטיח כי הפרויקט עומד בתקנים השונים והמחמירים, וכי התקדמות הפרויקט הינה מיטבית. תהליך הניהול והפיקוח כולל מספר שלבים מרכזיים. נציין את חלקם כעת:

 • פגישת ייעוץ עם הלקוח, מזמין השירות
 • פגישה עם הגורמים המקצועיים בתחום האדריכלות, הקונסטרוקציה, החשמל וכן הלאה לצורך תיאום ציפיות
 • השוואת מחירים בין הקבלנים השונים, כמו גם בחירה בקבלן שיבצע את הבניה
 • יישום התכניות בפועל, וניהול מעקב אחר ביצוע הפרויקט
 • פיקוח הנדסי קבוע, בדיקת טיב הבניה ואיכות החומרים, ובדיקת ההתאמה בין התכניות, המפרט טכני וכתב הכמויות
 • בדיקת הפרויקט בסיומו, איתור התיקונים הדרושים והביצוע המקצועי שלהם. כל זאת ועוד, לצורך קבלת טופס 4

לצורך ניהול ופיקוח בניה מקצועי, יש לבחור במפקח בניה בעל יכולת הבנה עמוקה של התהליכים הטכניים, היכרות עם טכניקות בניה שונות, היכרות עם הליכי הבירוקרטיה מול הגורמים הרלוונטיים וכן הלאה.

חברות פיקוח בניה בצפון – בדק בית 360

כל פרויקט בניה מחויב בפיקוח בניה; ניהול ופיקוח אותו מבצעים אנשי מקצוע שיעקבו אחר קצב ההתקדמות של הפרויקט, יזהו את הליקויים – ויציעו את הפתרון המתאים ביותר. לביצוע עבודת ניהול ופיקוח בניה מקצועית, יש ליצור קשר עם חברת בדק בית 360. החברה מבצעת בדקי בית תוך שימוש בציוד מתוחכם וחדשני. בנוסף, לצוות העובדים ניסיון רב בתחום ענף הבניה. כמו כן, החברה מציעה ייעוץ משפטי והנדסי.

עסקי או פרטי תכנון עיצוב וליווי מלא לנכס שלך

בדק בית רק אודי רז , אנחנו נלווה אותך לאורך הדרך אתה תשאיר פרטים:

  מפקח בניה מומלץ בצפון

  בדק בית וליקויי בנייה

  תפקידו של מפקח בניה מומלץ בצפון כולל, בין היתר, מעקב קבוע אחר התקדמות העבודה ודיווח למזמין הפרויקט, בדיקת קבלני המשנה, פיקוח על טיב העבודה המתבצעת והתאמתה לתכניות ובקרה על תקציב העבודה. למענה בנושא זה, ניתן לפנות אל חברת בדק בית 360. חברה זו מתמחה בביצוע בדקי בית ברמה הגבוהה ביותר. שירות מסוג זה ניתן למגזר הפרטי, הציבורי והמסחרי.

  עבודתו של מפקח בניה מומלץ בצפון – דגשים שונים

  בדק בית וליקויי בנייה

  תפקידו של מפקח בניה מומלץ בצפון מחזיק ביתרונות רבים. נציין את חלקם כעת: בין אם מדובר בפרויקט בנייה ובין אם מדובר בשיפוצים, מפקח הבניה יבטיח כי העבודה תתנהל במקצועיות – ותעמוד בכל התקנים המחמירים ביותר.  מפקח הבניה יסייע בבניית התקציב עבור הפרויקט, ויחלק אותו היטב ובשיקול דעת בין מגוון המשימות. כמו כן, מפקח הבניה ימשיך וינהל את התקציב, ויוודא כי אין כל חריגה מהסכום המקורי שנקבע. פרויקט בתחום הבניה כולל בירוקרטיה רבה, אך מפקח הבניה יסייע לכם במשימה זו. בין היתר, איש מקצוע זה יסייע בקבלת האישורים מהעירייה או מהרשות המקומית, מחברת החשמל, מחברת המים, ממכבי האש ועוד.

  עבודתו של מפקח בנייה

  בדק בית וליקויי בנייה

  עבודתו מפקח הבניה היא חשובה, ומורכבת ממשתנים שונים. כאשר אתם מחפשים אחר איש המקצוע, עליכם לברר האם הוא רשום בפנקס הקבלנים ואצל רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון. בנוסף, על מפקח הבניה לעמוד בסיווג הקבלנים הדרוש. ככל שהסיווג הוא גבוה יותר, כך היקף הכספים אותו מורשות חברות ניהול הפרויקטים בבניה לנהל גבוה גם כן. 

  מפקח בניה מומלץ בצפון - בדק בית 360

  בדק בית וליקויי בנייה

  מפקח בניה מומלץ יקשר בין שלל הגורמים בפרויקט וימנע אי הבנות ושיבושים. כמו כן, על מפקח הבניה להבין את מלוא הדקויות והסעיפים המופיעים בחוק – ולפעול בהתאם. זאת משום שכל טעות או הוצאה בלתי צפויה תוביל לחריגה מהתקציב, כמו גם להריסה ולתיקונים מיותרים. על מנת לוודא כי האינטרסים שלכם ושל פרויקט הבניה נשמרים, יש ליצור קשר עם חברת בדק בית 360. 

  שאלות ותשובות נפוצות אנחנו עונים

  בדק בית וליקויי בנייה

  למי מתאים לבצע בדק בית בעצם ?

  ההמלצה לבצע בדק בית היא לדירות חדשות מקבלן , דירות בשוק יד 2 וגם לשטחים משותפים בבניינים חדשים.

  מה בודקים בעצם בעת ביצוע של בדק בית ?

  בעת הבדק בית נבדקים למעלה מ 60 מערכות שונות לפי פרוטוקול מסודר איתו אנחנו סוקרים את הדירה.

  מה מקבלים לאחר ביצוע הבדק בית ? ואיך מנהלים את התהליך בהמשך ?

  אנו מייצאים דוח מסודר וקביל משפטית לאחר כ 72 שעות, את הדוח שולחים לחברה הקבלנית לטובת המשך טיפול. לרשותכם מחלקה של ליווי דיירים אצלנו לליווי אישי וצמוד.

  במה שונה בדק של דירה חדשה לבדק של דירה יד שנייה ?

  בדירה החדשה חל חוק מכר הדירות בו ניתנת לכם אחריות למשך 7 שנים, בדירה יד 2 אין אחריות ולכן יש חשיבות רבה לבצע בדק אשר ינהל ויגדר עבורכם את הסיכונים האפשריים עם ליקויים סמויים וגלויים כאחד.
  קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים

  עסקי או פרטי תכנון עיצוב וליווי מלא לנכס שלך

  בדק בית רק אודי רז , אנחנו נלווה אותך לאורך הדרך אתה תשאיר פרטים: